Powrót


Hotelik Caligula
Nazwa obiektu : Hotelik Caligula
Adres : Mikołajki, Plac Handlowy 7
Telefony : Tel: 87 42 19 845, 609 219 383, Fax: 87 421 98 45
E-mail : caligula@caligula.pl
Strona WWW : http://www.caligula.pl
Czas otwarcia : całoroczny
Liczba miejsc : 35
Cena osoba/dzień :

Opis obiektu

Hotelik położony jest w cichej i spokojnej części centrum miasteczka. W odległości 50 m znajduje się całodobowy parking strzeżony. W zasięgu 300 m znajdują się praktycznie wszystkie najważniejsze punkty Mikołajek: rynek, przystań Białej Floty, Wioska Żeglarska, informacja turystyczna.

W hoteliku znajduje się mała, gustowna Restauracja Caligula, która serwuje gościom hotelowym śniadania, a w ciągu dnia zaprasza na smaczne posiłki. Oferujemy pobyt i noclegi w 14 pokojach 2-osobowych oraz 2 pokoje rodzinne.Część pokoi posiada balkony, 4 pokoje są z łóżkiem małżeńskim . Każdy pokój jest z łazienką , TV-sat, cały obiekt jest w zasięgu internetu. Oferujemy Państwu do wypożyczenia profesjonalne rowery turystyczne. Obok hotelu znajduje się nasz ogólnodostępny parking czynny całą dobę dla samochodów osobowych i autobusów. Serdecznie zapraszamy, postaramy się aby pobyt Państwa w naszym Hoteliku był przyjemnością.

 

 

Zapraszamy Państwa także na bojery. Będziecie mieli niepowtarzalną okazję przemierzyć największe jezioro w Polsce w zaledwie kilka minut. Jeśli zapragniecie, możecie w każdej chwili zrobić sobie postój delektując się przyrodą, ciszą i spokojem. Mazury zimą to zupełnie inne Mazury.

Sezon bojerowy zaczyna się wraz z pierwszym lodem. Zazwyczaj już w drugiej połowie grudnia gościmy pierwszych amatorów żeglarstwa lodowego.

Dysponujemy dziesięcioma bojerami najpopularniejszej klasy regatowej DN, bojerem dwuosobowym DX oraz największym jeżdżącym po polskich jeziorach bojerem o wdzięcznej nazwie CALIGULA.

Ceny w obiekcie
Galeria
jeziora
»POLISHLAKES.COM   Copyright IP :tourism 2001-2010 All Rights Reserved.  Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Zobacz także inne serwisy IP:tourism
www.polishSEA.com  |  www.polishMOUNTAINS.com  |  www.KONFERENCJE.com

Jurata Jastarnia Jastrzębia Góra Karwia Rewal Dębki Władysławowo Krynica Morska Międzyzdroje Ustka Szczyrk Karpacz Szklarska Poręba Zakopane Mikołajki Węgorzewo Ruciane Nida Kazimierz Dolny Wczasy nad morzem 

Polecamy także Rezerwacja hoteli w Polsce i na świecie
Kreta

Warmia i Mazury noclegi