GIŻYCKO

 Wielkie Jeziora Mazurskie to jeden z najatrakcyjniejszych krajobrazowo regionów Polski. Przyroda ukazuje tu bogactwo w pełnej krasie; czysta woda i powietrze zachęcają do spędzenia każdej wolnej chwili. Centrum krainy stanowi powiat giżycki z ponad 110 jeziorami, w tym najbardziej znanym kompleksem Jez. Mamry i Niegocin. Centrum szlaku wodnego znajduje się w Giżycku, stolicy powiatu, skąd utrzymywane są połączenia statkami pasażerskimi z Węgorzewem, Mikołajkami i Rucianem-Nidą.Hotelik Myśliwski
Miłki, Wyszowate 44 k/ Giżycka
Tel: 87 421 15 50, Fax: 87 421 15 70
poczta@hotelmysliwski.pl

Komfortowy Hotelik Myśliwski jest przepięknie położony w samym centrum Mazur nad brzegiem jeziora Buwełno. Znajduje się w miejscowości Wyszowate  w odległości 3km od głównej drogi Orzysz-Giżycko – 15 km od Giżycka. Jest to idealne miejsce na wspaniały wypoczynek, który zapewni bezpośredni kontakt z nieskażoną naturą poprzez spacery, wycieczki rowerowe, konne, przejazdy bryczkami, żeglarstwo, wędkarstwo lub grzybobranie. Jedyne słyszalne odgłosy to śpiew ptaków i rechot żab

wiecej: pełna prezentacja


Ośrodek Wczasowo - Szkoleniowy „HELENA”
Kruklanki, Jeziorowskie 31
Tel: 87 421 73 33, Fax: 87 421 77 02
biuro@owhelena.com.pl

SZKOLENIA DLA FIRM I INTEGRACJA. ATRAKCYJNE CENY DO 20 MAJA.

Ośrodek Helena
położony jest w malowniczej miejscowości Jeziorowskie, nad jeziorem Gołdopiwo, w sąsiedztwie Puszczy Boreckiej.
Naszym gościom oferujemy 120 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach 1-,2- osobowych oraz studio i domkach 2 - . 3 -, 4 -osobowych.
Pokoje wyposażone są w TV/TV SAT, telefon, internet, łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, niektóre pokoje posiadają również  samodzielne sauny.
Domki letniskowe są murowane oraz wykończone drewnem, z pełnym węzłem sanitarnym i TV/ TV SAT.
Niektóre z pokoi posiadają balkony i samodzielne sauny.

wiecej: pełna prezentacja


AZS W WILKASACH
Giżycko / Wilkasy, Niegocińska 5
Tel: 87 428 07 09 ; 428 02 21, Fax: 87 428 00 51
biuro@azs-wilkasy.com.pl

Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego AZS w Wilkasach posiada jedną z największych i zarazem najbardziej zróżnicowanych baz noclegowych na całych Mazurach.

Do dyspozycji gości oddajemy ponad 500 miejsc noclegowych o różnorodnym standardzie.

Bazę noclegową można podzielić na dwie części: jedną stanowi całoroczny obiekt centrum hotelowo- konferencyjnego, drugą zaś baza sezonowa o standardzie turystycznym w skład, której wchodzą Minihotel, Pawilony "Niewiadów" oraz domki campingowe.

wiecej: pełna prezentacja


DOM WIEJSKI NA MAZURACH
Marcinowa Wola (Miłki), Marcinowa Wola 37A
Tel: 605 78 50 50, Fax:
chyc@wp.pl

    Zapraszamy Państwa do wypoczynku w wiejskim domu znajdującym się w miejscowości Marcinowa Wola k. Giżycka nad jeziorem Buwełno (jezioro objęte strefą ciszy, szlak kajakowy połączonym ze szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich). Nasz dom położony jest  na ogrodzonej i oświetlonej działce, jest przeznaczony do wypoczynku dla  8-12 osób.
Zwierzęta mile widziane.

wiecej: pełna prezentacja


jeziora
»POLISHLAKES.COM   Copyright IP :tourism 2001-2010 All Rights Reserved.  Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Zobacz także inne serwisy IP:tourism
www.polishSEA.com  |  www.polishMOUNTAINS.com  |  www.KONFERENCJE.com

Jurata Jastarnia Jastrzębia Góra Karwia Rewal Dębki Władysławowo Krynica Morska Międzyzdroje Ustka Szczyrk Karpacz Szklarska Poręba Zakopane Mikołajki Węgorzewo Ruciane Nida Kazimierz Dolny Wczasy nad morzem 

Polecamy także Rezerwacja hoteli w Polsce i na świecie
Kreta

Warmia i Mazury noclegi