AUGUSTÓW

Augustów
- miasto założone przez króla Zygmunta Augusta na mocy przywileju lokacyjnego nadanego w Wilnie 17 maja 1557 roku.
Malowniczy krajobraz miasto zawdzięcza Puszczy Augustowskiej i okalającym je jeziorom: Sajno, Necko, Białe, Rospuda, Studzieniczne oraz kilkunastu mniejszym. Augustów od dawna jest uznaną stolicą sportów wodnych i turystyki aktywnej.Hotel Wojciech w Augustowie
Augustów, Wojciech 15
Tel: 087 644 72 37, Fax: 087 643 73 27

Najnowocześniejszy w Polsce Północno-Wschodniej trzygwiazdkowy hotel "Wojciech" położony jest na cyplu pomiędzy jeziorem Białym, a jeziorem Staw Wojciech, w sercu Puszczy Augustowskiej, przy drodze krajowej nr 16, Augustów - przejście graniczne z Litwą w Ogrodnikach. W sąsiedztwie znajduje się Sanktuarium Maryjne w Studzienicznej i śluza Przewięź położona na szlaku kanału Augustowskiego.
Hotel "Wojciech" to idealne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych i imprez integracyjnych. Dysponujemy 2 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, mogącymi pomieści od 20 do 100 osób, wyposażonymi w rzutnik multimedialny, rzutnik mimio (flip chart komputerowy), wizualizer komputerowy, rzutnik foli, odtwarzacze video, CD i DVD, kino domowe, kamerę video.

wiecej: pełna prezentacja


Dom Gościnny Leśna Polana
Augustów, Lasanek12
Tel: 517 701 185 / 517 701 186, Fax:
ela_sawicka@wp.pl

Zapraszamy Państwa do Augustowa na Leśną Polanę.Jest to miejsce uroczo położone na skraju sosnowego lasu, niedaleko Jez. Necko, na obrzeżach miasta ( 5 km od centrum).

Cisza, czyste, przesycone żywicą powietrze,las, oczko wodne ze strumykiem, niezależne miejsca do grillowania, oświetlona polana,staropolska piwnica z kominkiem, bilard ,zaplecze kuchenne - wszystko to w cenie noclegu.Mamy green golfowy,można poznać podstawy gry w golfa,są huśtawki, piaskownica,dart,piłki, badminton.Możliwość parkowania na terenie ogrodzonej posesji,miejsce na rowery. Własna plaża  z pomostem w odległości 160 m od obiektu,piaszczysty brzeg,ładnie nasłoneczniony z widokiem  na zatokę Ślepsk Jez. Necko.Do wypożyczenia rowery i łódka.

wiecej: pełna prezentacja


Ośrodek Wczasowy MPEC Sp. z o.o.
Augustów, Obróńców Westerplatte
Tel: 87 643 53 09, Fax: 87 643 53 09
osrodek@mpec.bialystok.pl

Ośrodek Wczasowy MPEC Sp. z o.o. położony jest w sercu Puszczy Augustowskiej nad brzegiem stanowiącego strefę ciszy jeziora Sajno w odległości około 5 km od centrum Augustowa.

wiecej: pełna prezentacja


jeziora
»POLISHLAKES.COM   Copyright IP :tourism 2001-2010 All Rights Reserved.  Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Zobacz także inne serwisy IP:tourism
www.polishSEA.com  |  www.polishMOUNTAINS.com  |  www.KONFERENCJE.com

Jurata Jastarnia Jastrzębia Góra Karwia Rewal Dębki Władysławowo Krynica Morska Międzyzdroje Ustka Szczyrk Karpacz Szklarska Poręba Zakopane Mikołajki Węgorzewo Ruciane Nida Kazimierz Dolny Wczasy nad morzem 

Polecamy także Rezerwacja hoteli w Polsce i na świecie
Kreta

Warmia i Mazury noclegi